Elektronické zabezpeční

- připojení na PCO (kamery, čidla, ochrana perimetru, přístupové a docházkové systémy, požární signalizace)

- průmyslové a obchodní objekty

- RD, byty, garáže, chaty

- vozidla (zabezpečení vozidla, přehled o provozu vozidla, vzdálená navigace při jízdě)

 

24 hodinový monitoring elektronického zabezpečovacího systému Vašeho domu, bytu, chalupy či chaty nebo jiné nemovitosti, popřípadě komerční objekt,  připojením na pult centralizované ochrany prostřednictvím telefonní linky nebo bezdrátově.

Při podezření na narušení objektu na základě vyvolaného poplachu nebo aktivovaného tísňového hlásiče vysíláme mobilní výjezdovou hlídku, která je školena i k řešení krizových situací, jako je požár, poruchy plynovodů, vodovodů apod. Na přání klienta systém provádí kontrolu stavu EZS v jim určenou hodinu, dále sleduje oprávněnost vstupu zaměstnanců do objektu mimo majitelem určenou dobu. Systém může zpracovávat měsíční přehledy vstupů do objektu, které na vyžádání klienta rozesíláme elektronickou poštou na e-mailové adresu majitele nebo správce.

Do nabídky služeb patří dále patrolování a revírní autohlídky v době stanovené klientem, doprovody finančního posla, ochranu VIP osob, recepční službu a stálou fyzickou ostrahu objektu, či pořádkovou službu při jednorázových akcích.