Náhradní plnění

v odebírání výrobků nebo služeb, či zadávání výrobních programů zaměstnavatelům (organizacím), zaměstnávajícím více než 50 % zaměstnanců ZPS.

 Nebo

            Podle § 81 odst. 2, písm. c) odvodem do státního rozpočtu . V současné době je stanovena výše tohoto odvodu na 2,5 násobku aktuální průměrné mzdy v národním hospodářství dle vyhlášky MPSV, a to za každého do stanovené kvóty chybějícího zaměstnance se ZPS, přičemž zaměstnavatelé, kteří jsou organizačními složkami státu nebo jsou zřízeni státem, nemohou plnit povinný podíl podle odstavce 2 písm. c).

             Odběrem služeb  APOLD SECURITY s.r.o. si můžete  zajistit plnění své zákonné povinnosti podle zákona o zaměstnanosti (povinný podíl a náhradní plnění), který spočívá v zaměstnávání občanů se změněnou pracovní schopností. Odkaz na portál MPSV a aktuální znění zákona o zaměstnanostni a povinnosti pro náhradní plnění (PDF), platné od 1. 1. 2012

             V případě Vašeho zájmu o další podrobnější informace o problematice zaměstnanosti ZPS, informace o možných variantách zabezpečení náhradního plnění, o další podrobnosti v oblasti námi poskytovaných výkonů a plnění, či o konkrétní nabídku našich služeb s promítnutím do Vaší odvodové povinnosti, kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení, tel. 377 562 240 nebo 739 169 407, e-mail: info@apold.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.